TopicOccasion.Label.Main

Organizați și rezervați Flexible Working

Căutați acum pentru a vedea ce este disponibil pentru a rezerva online pentru Flexible Working

Rezervați acum, plătiți mai târziu

Rezervare online

Cele mai bune prețuri garantate

TopicOccasion.Label.SeeAllLink

Găsiți tot ce aveți nevoie pentru eveniment sau petrecere

  • Employee Motivation
  • Constructia unei echipe
  • Employee Wellbeing
  • Instruirea angajaților
  • Întâlnire
  • Lansarea produsului
  • Legarea echipei
  • Petrecere de birou
  • Petrecerea de Crăciun a companiei

Despre Flexible Working

Šiuolaikinio verslo pobūdis reiškia, kad mes ne visada esame susieti su vienu dideliu biuru ar darbo vieta, kurioje dirba įprastos darbo valandos, ir dabar daugelis įmonių orientuojasi į lankstų darbą. Įmonės gali sutaupyti pinigų nuomai ir pridėtinėms išlaidoms, nes neturėdamos fizinės vietos ir leisdamos darbuotojams dirbti nuotoliniu būdu, gali turėti daug privalumų, tačiau kas nutiks, kai norėsite susitikti?

Trumpalaikis biuras gali būti išspręsti šią problemą ir suteikti puikų pagrindą dienai, kai darbuotojai gali atvykti, užsiimti asmeniškai ir pradėti dirbti. Pirmiausia pasirinkite posėdžių salę, kuri yra tinkama vieta daugumai darbuotojų, ir apsvarstykite patalpas, kurių jums prireiks tą dieną. Posėdžių salėse bus baldai ir pagrindiniai gaivieji gėrimai, tačiau jei rengiate kokias nors prezentacijas, apsvarstykite, ar jums reikia didesnio ekrano, baltos lentos ar projektoriaus. Renginio metu galite išsinuomoti papildomą įrangą, įskaitant milžiniškas planšetinius kompiuterius.

Jei rengiate vienkartinius komandos susitikimus, apsvarstykite galimybę dieną patiekti maistą ir gėrimus. Paprastą pietų valgį galima užsisakyti kaip posėdžių salės paketo dalį, tačiau yra daugybė unikalių galimybių, kad diena būtų įdomesnė, įskaitant kavos stovo, maisto sunkvežimio ar tarptautinės virtuvės patiekalų nuomą. Alaus šaldytuvus galima išsinuomoti vienai dienai, o vasaros mėnesiais ledų pristatymas yra puikus komandos malonumas.

Vietai galima užsisakyti daugybę užsiėmimų, įskaitant mobilius pabėgimo žaidimus, kokteilių gaminimą. klasės ir komandiniai žaidimai. Darbuotojams, negalintiems praleisti dienos, taip pat yra įvairių virtualių patirčių, kurias nuotoliniai darbuotojai gali surengti internetu, kad visi jaustųsi įsitraukę.

Jei ieškote pagalbos lankstiems darbuotojams, „Evendo“ įvairūs susitikimų kambariai, maitinimo galimybės ir patirtis, kad jūsų diena būtų sėkminga.

TopicOccasion.Label.LocationLinkCloud

TopicOccasion.Label.CategoryLinkCloud

Obțineți cele mai recente noutăți de la Evendo

Nu ratați știri și oferte excelente

Abordare
Evendo Europe Ltd
1 Canada Square, 37th Floor, Canary Wharf
London, E14 5AA
United Kingdom
Intrați în legătură

+44 203 026 1075

info.ro@evendo.com

Metode de plata
Carduri de credit importante acceptateSe pot aplica taxe pentru cardurile de credit